Skrášľujúce procedúry

  • Rádiofrekvencia
  • Kavitácia (neinvazívna liposukcia)

Rádiofrekvencia

radiofrekvenciaRádiofrekvencia je špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre alebo tela, ktoré pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.

Ošetrenie prebieha bez potreby anestézie, bez hospitalizácie, po výkone nie sú potrebné žiadne fyzické obmedzenia, nenosí sa kompresné oblečenie, nie je tu riziko vedľajších účinkov, nedochádza ku krvácaniu, nevznikajú modriny, nerovnosti ani jazvy.

Trvalý účinok dosiahneme po 4 až 6 ošetreniach. Udržiavacie ošetrenia odporúčame opakovať následne každých 6 mesiacov alebo podľa potreby. Odporúčaná dĺžka ošetrenia je od 20 – 60 minút, resp. závisí od individuálnych potrieb a požiadaviek klienta. Ošetrenie je vhodné opakovať min. 2 – 3 krát týždenne.

Kavitácia (neinvazívna liposukcia)

kavitaciaUltrazvuková kavitácia je nová metóda neinvazívnej liposukcie. Slúži na odbúranie tukových ložísk alebo na redukciu celulitídy a to tak, aby nedošlo k akémukoľvek poškodeniu integrity kože. Táto metóda je vďaka tomu úplne bezbolestná, rýchla a pritom veľmi efektívna. Kavitačná technológia umožňuje koncentrovanú energiu nasmerovať do veľmi špecifickej zóny vnútri pacienta a je tak schopná rozvrátiť podkožné tukové bunky, pričom necháva kožu, vaskulárne, nervové a muskulárne tkanivo nezmenené.

Pre pacientov je prínosom bezbolestnosť, šetrnosť a viditeľná efektivita ošetrenia. Po zákroku nie je potrebné nosiť žiadne sťahovacie prádlo. Zákroky vyžadujú opakované sedenia na dosiahnutie požadovaného efektu. Trvalý efekt je u každého pacienta individuálny a líši sa podľa a štruktúry tkanív, ošetrovanej oblasti, veku klienta, metabolizmu a životného štýlu, predovšetkým pitného režimu, zdravej výživy a primeranej pohybovej aktivite.

Naše relaxačné centrum využíva Ultrazvukový kavitačný prístroj CAVIJETT1.