ACKIA – DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA len 11.90 €

Milí zákazníci. Pripravili sme si pre Vás ďalšiu skvelú akciu. Od 1.februára 2017 do 31.marca 2017 u nás môžete absolvovať Diamantovú mikrodermabráziu za akciových 11.90 € z pôvodných 16.90 €.

Dodajte svojej pleti zimné ošetrenie, ktoré si zaslúži. Tešíme sa Vašu návštevu.

Diamantová mikrodermabrázia je neinvazívny a nechirurgický zákrok na omladenie pleti. Z povrchu pleti odstraňuje a odsáva odumreté a zrohovatené bunky, vyhladzuje vrásky, jazvičky, nerovnosti pleti, pigmentové škvrny a akné. Tím sa podporí rast nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve. Podporí sa tvorba kolagénu, zjednotí sa farba pokožky. Koža bude vyzerať zdravšie, jemnejšie, zredukujú sa vrásky a stiahnu sa póry.

Tento diamantový hĺbkový peeling používame s 9 diamantovými hlavicami rôznych veľkostí a vákuovou funkciou. Každej časti tela a každému typu pleti je ponúknuté to správne. Týmto ošetrením sa stimuluje prekrvenie a toxíny a usadeniny sú vypudené na povrch. Perfektným doplnkom tohto ošetrenia je stimulovanie toku lymfy vákuovou funkciou.

Výsledkom ošetrenia diamantovou mikrodermabráziou je zdravá, žiarivá a krásna pleť. Je to účinná terapia na viditeľné zlepšenie kvality, štruktúry a vzhľadu pleti.