Sauny a vírivá vaňa

  • Infrasauna
  • Parná sauna
  • Vírivá vaňa

Infrasauna

infrasaunaLiečebné účinky infrasaun majú veľký vplyv na naše telo, ktoré je dennodenne obeťou stresu, zhonu a malého priestoru pre relaxáciu. Odpočinok a relaxácia by mali patriť medzi najdôležitejšie aspekty dnešného životného štýlu.

Infrasauna pomáha uľavovať svalovej bolesti a reumatizmu. Infračervené žiarenie je účinné pri zmierňovaní zápalov kĺbov, svalových kŕčov a bolestí, bolestí hlavy a chrbta. Infrasauna zlepšuje krvný obeh, napomáha pri spaľovaní kalórii a vylučovaní toxických látok. Zabezpečuje zdravú pokožku, a to vďaka hlbokému prečisteniu. Zmierňuje tiež kožné problémy ako ekzém, psoriáza a celulitída.

Parná sauna

parna_saunaMokrá sauna spojená s pôsobením vodných trysiek je vhodná na uvoľnenie celého tela pred masážou.

Účinky parnej sauny na ľudský organizmus sú pozoruhodné. Horúca para patrí medzi spoľahlivých liečiteľov. Horúca para prečisťuje pokožku, podporuje jej elasticitu a pomáha odstraňovať odpadové látky z tela. Organizmus sa zbaví až 30 % nahromadených toxínov. Pôsobí preventívne proti oslabeniu organizmu a chorobám.

Vírivá vaňa

viriva_vanaRelax a oddych si môžete dopriať i v priestrannej vani (aj pre 2 osoby) s tryskami. Trysky pôsobia na kríže, chrbticu a končatiny. Relaxačný kúpeľ Vám dokonale uvoľní celé telo a navodí príjemný pocit relaxácie a oddychu.