Kozmetika

 • Klasické čistenie pleti
 • Ultrazvukové čistenie pleti
 • Kyslíková terapia
 • Diamantová mikrodermabrázia
 • Biolifting tváre
 • Chemický peeling
 • Úprava a farbenie obočia a mihalníc, 3D mihalnice
 • Líčenie denné a večerné
 • Depilácia
 • Masáž tváre
 • NOVINKA: Ošetrenie pleti a okolia očí vysokokvalitnými produktami značky Être Belle

Ošetrenie pleti produktami Être Belle

Etre belle
Etre belle

Produkty značky Être Belle sú hodnotné, účinné a dermatologicky dobre tolerované. Sú vyrobené z čisto prírodných látok a a boli vyprodukované podľa nových smerníc Európskeho spoločenstva. Kozmetická firma être belle sa venuje vývoju a predaju produktov pre krásu už viac ako 30 rokov vo viac ako 50 krajinách sveta.

V Centre relaxu Amija Vám ponúkame ošetrenie pleti s použitím produktov značky être belle, obohatených o kyselinu hyaluronovú. Je to inovatívna, vysoko účinná rada pre všetky typy pleti od 25 rokov s vyššími nárokmi na doplnenie vlhkosti.

Výsledkom je jemná pleť, pevnejšie kontúry a pocit sviežosti po celý deň. Ošetrenie sa skladá z čistenia, tonizácie,intenzívneho čistenia, hydratácie, masáže, nanesenia masky, ošetrenia očného okolia, nanesenia záverečného krému a úpravy. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a odporúča sa opakovať každý mesiac.

Ošetrenie očného okolia produktami Être Belle

fullsizerenderOčné sérum nanášané na spôsob masáže so špeciálnym roll-on aplikátorom je ideálne pre osvieženie unavených očných partií. Sérum ma chladivý a vyhladzujúci účinok. Sérum v kombinácii so svetelnou terapiou redukuje vrásky, morské účinné látky stimulujú obnovu buniek a aktivujú hĺbkovú hydratáciu pokožky. Rastlinné výťažky z krokusu a perskej akácie dodávajú očným partiám spevnený a mladší vzhľad. Viečka pôsobia spevneným dojmom a dochádza i k výraznému zmierneniu tmavých kruhov pod očami. Na záver Vaše oči poteší upokojujúca a relaxačná mikromasáž.

Ultrazvukové čistenie pleti

ultrazvukoveUltrazvukové ošetrenie je veľmi príjemná a bezbolestná metóda čistenia Vašej pleti. Vďaka nemu sa z pleti odstránia odumreté bunky a prečistia sa znečistené póry. Ultrazvukové vlny prenikajú hlboko do pleti, čistia ju a ošetrujú a zároveň zjemňujú vzniknuté vrásky. Výsledok je okamžite viditeľný.

Ošetrenie ultrazvukom zabezpečuje potrebnú hydratáciu a odolnosť pleti voči vonkajším vplyvom a je bezbolestné. Pokožka po ňom nejaví známky podráždenia ani začervenania ako je to pri klasických postupoch čistenia pleti. Toto ošetrenie pleti je vhodné v každom veku a pre všetky typy pleti. Pri mastnej pleti ultrazvukové čistenie navyše reguluje tvorbu mazu, pri aknóznej pleti zmierňuje zápaly a pri citlivej pleti pleť upokojuje

Kyslíková terapia

kyslikovaKyslíková mezoterapia – nechajte svoju pleť nadýchnuť 95% kyslíkom!!! Osviežujúce kyslíkové ošetrenie s okamžitým účinkom!

Vplyvom nezdravého životného štýlu, nedostatku spánku a stresu nemá telo dostatok kyslíka, čím dochádza k poškodeniu buniek, nedostatočnému zásobeniu pokožky živinami a jej predčasnému starnutiu. Pleť sa vysušuje, stráca elasticitu – vznikajú vrásky, pleť pôsobí bledo a unavene. Kyslíkové ošetrenie je prameň mladosti pre Vašu pokožku. Aplikáciou kyslíka sa vráti bunkám energia, bunky prirodzene regenerujú a pleť sa rozžiari. Na jar a v lete je najvhodnejšie ošetrenie spojené s vysokou hydratáciou, antioxidantami a stopovými prvkami( kyselina hyalurónová, kolagén, platina, koenzým Q10, vitamíny E,A,C). V jesennom a v zimnom období sa spolu s kyslíkom aplikujú na pleť špeciálne séra (regeneračné, proti-vráskové, bieliace, proti akné). Kyslíkovým ošetrením sa koncentrované séra a potrebné živiny vďaka silnému tlaku dostanú až do najspodnejšej vrstvy pokožky.

Vysoko účinná metóda na omladenie pleti, odstránenie vrások. Pomocou špeciálneho aplikátora sa anti-aginové séra 95% kyslíkom dostávajú až do bazálnej vrstvy pokožky. Ošetrenie je neinvazívne a nebolestivé. Výsledky sú pociťované už po prvej aplikácii. K viditeľným a dlhodobým účinkom odporúčame opakovať ošetrenie 6 až 10 krát.

Diamantová mikrodermabrázia

diamantovaDiamantová mikrodermabrázia je neinvazívny a nechirurgický zákrok na omladenie pleti. Z povrchu pleti odstraňuje a odsáva odumreté a zrohovatené bunky, vyhladzuje vrásky, jazvičky, nerovnosti pleti, pigmentové škvrny a akné. Tím sa podporí rast nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve. Podporí sa tvorba kolagénu, zjednotí sa farba pokožky. Koža bude vyzerať zdravšie, jemnejšie, zredukujú sa vrásky a stiahnu sa póry.

Tento diamantový hĺbkový peeling používame s 9 diamantovými hlavicami rôznych veľkostí a vákuovou funkciou. Každej časti tela a každému typu pleti je ponúknuté to správne. Týmto ošetrením sa stimuluje prekrvenie a toxíny a usadeniny sú vypudené na povrch. Perfektným doplnkom tohto ošetrenia je stimulovanie toku lymfy vákuovou funkciou.

Výsledkom ošetrenia diamantovou mikrodermabráziou je zdravá, žiarivá a krásna pleť. Je to účinná terapia na viditeľné zlepšenie kvality, štruktúry a vzhľadu pleti.

Biolifting tváre

bioliftinCentrum relaxu Amija ponúka v rámci svojich služieb aj Biolifting tváre s prípravkami Dr. Nona. Tie obsahuje povestnú archeabaktériu, preto sú prírodné prípravky vstrebateľné do 10 minút. Má regeneračné a tonizujúce vlastnosti, vyhladzuje drobné vrásky a stimuluje výmenné procesy vo všetkých vrstvách pokožky. Pôsobí blahodárne na tvár, rozjasňuje ju, dodá energiu, vytiahne kožu a zvýši elasticitu. Pri tom všetkom pohladí zmysly jemnými vôňami. Biolifiting má okamžitý účinok. Klientky sa preto môžu kochať hneď neinvazívnym výsledkom na svojej tvári.

Biolifting Dr. Nony sa skladá z týchto produktov, ktorými Vás ošetríme:

 • Vyčistenie pleti od nečistôt – Pleťová voda
 • Dočistenie pleti a jej vyživenie – Pleťové mlieko
 • Aplikácia masky – Bahenná maska, ktorá je vmasírovaná do pokožky
 • Lifting pleti – Liftingové sérum
 • Hydratácia – Dynamický krém
 • Hydratácia a zjednotenie tónu pleti – Solaris
 • Spevnenie pleti – Spevňujúce mlieko
 • Hydratácia, výživa, ochrana pokožky – Facial solaris
 • Regulácia tvorby mazu, ochrana najmä v zime – Regulačný krém
 • Výživa a zjemnenie vrások v okolí očí – Zjemňujúca tyčinka

Chemický peeling

chemicky_peelingDrobné šupiny, sivý odtieň, neveľké zapálené vyrážky, presne takto sa dožaduje pleť ošetrenia – peelingu.

Jednou z možností, ako pleti pomôcť k lepšej vizáži je chemický peeling. Chemický peeling je metódou korektívnej dermatológie, pri ktorej dochádza za pomoci chemických látok k odlúčeniu povrchových vrstiev kože s následnou regeneráciou kože. Robí sa kyselinou glykolovou – je to netoxická prírodná kyseliny – ktorá sa získava z cukrovej trstiny – známa aj ako AHA kyselina. Odstránia sa tak odumreté bunky, pleť sa zregeneruje, pokožka zostáva prekrvená a napnutá, póry sú stiahnuté, jazvičky po akné sa zmiernia. Pleť je po procedúre jemnejšia, hladšia , farebne zjednotená a lepšie hydratovaná. Pravdaže, nebude stačiť jediné sedenie, hoci už po tom prvom zbadáte prvé pozitívne výsledky.

Chemický peeling a Mikrodermabrázia, sú vhodné metódy proti starnutiu aj po užívaní solária, alebo po lete, kedy je kolagén kože poškodený UV lúčmi. Výsledkom chemického peelingu je celkove zlepšenie stavu pokožky, zmiernenie prejavov starnutia, liečba akné a pigmentácii.